Registrácia zákazníka


 

Vyhlasujeme, že dáta slúžia len pre účely identifikácie pri nákupe vo firme DRIVE SK s.r.o. a nebudú poskytnuté tretím osobám ani inak zneužité. Potvrdením registrácie súhlasím so zasielaním ponukových e-mailov z internetového obchodu AutoMotoChemia.SK

Objednávky je možné uskutočniť i bez registrácie.

 Výhody registrácie

Registrácia zákazníka nie je povinná, avšak môže Vám ušetriť čas pri objednávaní. Pokiaľ sa registrujete, nemusíte pri každej objednávke znovu a znovu vyplňovať dodacie a fakturačné údaje, ale stačí sa iba prihlásiť  pomocou Vami zvoleného prihlasovacieho mena a hesla. 

 

Ak sa chcete zaregistrovať ako veľkoobchodný zákazník a nakupovať za veľkoobchodné ceny (predajne náhradných dielov, servisy, čerpacie stanice...) , zašlite nám prosím na kontaktní informace v tlačenej alebo elektronickej forme kópiu živnostenského listu alebo výpisu z obchodného registra, poprípade osvedčenie o registrácii DPH. Po obdŕžaní týchto dokladov a vybavení potrebných formalít (vrátane overenia) dostanete informačný e-mail na uvedenú adresu a získate prístup do nášho veľkoobchodu.

 

Našim existujúcim stálym zákazníkom, ktorí už dlho nakupujú cez našich obchodných zástupcov radi potvrdíme možnosť nákupu za VO ceny aj tu na našom e-shope. V takomto prípade nám zašlite mail na info@drive-sk.sk, v ktorom uvediete ako dlho ste našimi odberateľmi a ktorý náš obchodný zástupca k Vám jazdí. Po overení Vám bude pridelený vstup pre VO zákazníkov a odoslané vstupné meno a heslo. 


 

Facebook