O nás


Milí motoristi, vážení obchodní partneri,

 

tohto roku uplynie už 20 rokov od zahájenia našej hlavnej činnosti - dovozu a distribúcie autochémie z USA.

 

Značka Gold Eagle predstavuje širokú škálu výrobkov na zlepšenie funkcie, čistenie, údržbu a rýchlu, trvalú, či núdzovú opravu rôznych, predovšetkým vnútorných agregátov motorových vozidiel.

 

Výrobky Versachem vynikajú v segmente epoxidových lepidiel, špeciálnych bandáží, tesnení a tmelov. Nachádzajú široké uplatnenie v domácnostiach, autoservisoch, autodielňach firiem I garážach domácich majstrov.

 

Autokozmetika Formula 1 je správnou voľbou pri hľadaní prípravkov na ošetrenie karosérie a interiéru automobilu. Vďaka kompletnej škále a priaznivej cenovej hladine môže tento súbor smelo konkurovať u nás viacej zavedeným zahraničným značkám.

 

Napriek tomu, že čistiace pasty a obrúsky Goop obohatili našu ponuku iba nedávno, ich mimoriadna kvalita nachádza cestu ku stále širšiemu okruhu najmä profesionálnych zákazníkov.

 

Ďalšími prírastkami v našom sortimente sú špeciálne mazivá a aerosóly BTS a výrobky IDQ, predstavujúce úplne nové pojatie bežnej údržby a menších oprav autoklimatizácie.
 

Spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí patria vo všetkých ohľadoch medzi svetovú špičku a sú zárukou toho, že Vám budeme môcť aj naďalej ponúkať výrobky s vysokou úžitkovou hodnotou, v atraktívnom balení a za priaznivé ceny.

 

Z titulu výhradného dovozcu vynakladáme značné prostriedky na podporu predaja našich výrobkov formou poskytovania širokej škály reklamných predmetov a prenájmu plastových stojanov i kovových regálov do predajní.

 

Veľa spokojnosti pri nákupe, či používaní našich výrobkov Vám prajú kolektívy Drive CZ s.r.o. a Drive SK s.r.o. 

 

Facebook