Rýchla oprava defektu bezdušových pneumatík 14" (355 ml)
Prípravok na opravu menších defektov bezdušových pneu s hadičkou.
Výrobca: Gold Eagle
MO cena vr. DPH: 11.93 EUR
Cena bez DPH 20%: 9.94 EUR
Dostupnosť: skladom
Rýchla oprava defektu bezdušových pneumatík - spray. Prvotriedny prípravok na opravu menších defektov a prierazov bezdušových pneumatík do veľkosti 0,5 - 0,8 cm. Ľahká aplikácia bez nutnosti použitia ďalšieho náradia a demontáže postihnutej pneumatiky. Nevýbušný a nehorľavý výrobok!
Použitie:
Natočte poškodené koleso tak, aby nafukovací ventil bol v pozícii 6 hodín, teda pri spodnom okraji. Predmet, ktorý je príčinou defektu, pokiaľ možno neodstraňujte. Naskrutkujte hadičku aerosólu čo najtesnejšie na nafukovací ventil a stlačte tlačidlo spreja tak, aby látka začala prúdiť do pneumatiky. Vtlačte stlačením toľko prípravku, aby sa pneumatika nahustila. Po oprave ihneď uveďte vozidlo do pohybu, avšak pri najazdení prvých 5-8 km neprekračujte rýchlosť 30 km/hod, aby sa vo vnútri kolesa mohol vytvoriť súvislý tesniaci film. Tento prípravok je použiteľný iba na opravu bezdušových pneumatík a z bezpečnostných dôvodov odporúčame pri dvoj- a viacstopových vozidlách. Pred použitím riadne zatraste, pri chladnom počasí zahrejte napr. pri kúrení automobilu, ale nikdy nevystavujte plameňom!
Opravenú pneumatiku nikdy nedohusťujte vzduchom alebo iným prípravkom! Oprava nie je definitívna, preto navštívte najbližší pneuservis, kde upozornite na použitie prípravku!
Výstražné a bezpečnostné upozornenia:
H229 | Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. |
H302 | Škodlivý po požití. |
H315 | Dráždi kožu. |
H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
P210 | Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. |
P251 | Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. |
P410 | Chráňte pred slnečným žiarením. |
P412 | Nevystavujte teplotám nad 50 o C/ 122 o F. |
P501 | Zneškodnite obsah/nádobu predaním oprávnenej osobe alebo vráťte dodavateľovi |