Súprava na údržbu vinylovej strechy kabrioletu (2 x 473 ml)

Špeciálna súprava prípravkov na dokonalú údržbu vinylovej strechy.


Katalógové číslo: 30510

Výrobca: Gold Eagle


MO cena vr. DPH: 36.12 EUR

Cena bez DPH 20%: 30.10 EUR


Dostupnosť: skladom      

Špeciálna súprava prípravkov na dokonalú údržbu vinylovej strechy kabrioletu.

Súprava obsahuje:
1) 30540 Špeciálny čistič exteriéru kabrioletu a SUV 473 ml - Špeciálny prípravok, ktorý si ľahko poradí aj s najodolnejšou zažranou špinou a mastnotou na plátennej, alebo vinylovej (koženkovej) streche kabrioletu, či krytu SUV. Neobsahuje saponáty, agresívne rozpúšťadlá ani abrazívne materiály. Nenarušuje odolnosť proti vode, vysychá bez zanechania škvŕn.

Použitie:

  Aplikujte mimo priameho slnečného svetla. Prúdom vody odstráňte hrubé nečistoty a na stále vlhký povrch naneste rovnomerný film prípravku. Čistite ľahkými ťahmi jemnou plastovou kefou, froté handrou alebo špongiou, potom opäť dôkladne opláchnite. Pri silnom znečistení (vtáčí trus, miazga zo stromov, olejové škvrny atď.) aplikáciu opakujte a nechajte 10 - 20 minút pôsobiť.
 

2) 30340 Impregnácia na koženkovú (vinylovú) strechu kabrioletu 473 ml - Poskytuje 100% ochranu proti škodlivým vplyvom UV (slnečného) žiarenia. Zabraňuje starnutiu a vyblednutiu materiálov ako vinyl, guma, všetky plasty, sklolaminát a koža. Ošetrené plochy odpudzujú prach, mastnotu, vlhkosť a cestnú špinu. Pre svoj výnimočný účinok sa obzvlášť hodí na starostlivosť o vinylové strechy a interiéry kabrioletov. Vhodný tiež na matné povrchy, nezanecháva mastné stopy.

Použitie:

Aplikujte mimo priameho slnečného svetla. Nanášajte rovnomerne na menšie plochy a následne suchou bavlnenou tkaninou utrite do sucha. Pri použití na viac znečistené gumové povrchy (napríklad pneumatiky) nechajte pôsobiť až 5 minút. Používajte 1 x za 3 - 5 týždňov.