Súprava na údržbu plátennej strechy kabrioletu (2 x 473 ml)

Špeciálna súprava prípravkov na dokonalú údržbu plátenej strechy.


Katalógové číslo: 30520

Výrobca: Gold Eagle


MO cena vr. DPH: 43.51 EUR

Cena bez DPH 20%: 36.26 EUR


Dostupnosť: skladom      

Súprava obsahuje:
1) 30540 Špeciálny čistič exteriéru kabrioletu a SUV 473 ml - Špeciálny prípravok, ktorý si ľahko poradí aj s najodolnejšou zažranou špinou a mastnotou na plátennej, alebo vinylovej (koženkovej) streche kabrioletu, či krytu SUV. Neobsahuje saponáty, agresívne rozpúšťadlá ani abrazívne materiály. Nenarušuje odolnosť proti vode, vysychá bez zanechania škvŕn.

Použitie:

Aplikujte mimo priameho slnečného svetla. Prúdom vody odstráňte hrubé nečistoty a na stále vlhký povrch naneste rovnomerný film prípravku. Čistite ľahkými ťahmi jemnou plastovou kefou, froté handrou alebo špongiou, potom opäť dôkladne opláchnite. Pri silnom znečistení (vtáčí trus, miazga zo stromov, olejové škvrny atď.) aplikáciu opakujte a nechajte 10 - 20 minút pôsobiť.

 

2) 30616 Impregnácia na plátennú strechu kabrioletu (ochrana) 473 ml - Poskytuje 100% ochranu proti škodlivým vplyvom UV (slnečného) žiarenia. Zabraňuje starnutiu a vyblednutiu textilných materiálov, obnovuje a posilňuje ich odolnosť proti vlhkosti. Vhodný na ošetrenie všetkých syntetických i prírodných tkanín a jemnej kože. Ošetrené plochy odpudzujú prach, mastnotu a cestnú špinu. Pre svoj výnimočný účinok je ideálny na starostlivosť o plátené strechy a textilné prvky v interiéri kabrioletu.

Použitie:

Používajte iba na dokonale čisté a suché materiály, zbavené zvyškov čistiacich prostriedkov. Najlepšie výsledky dosiahnete pri aplikácii na priamom slnečnom svetle a teplote nad 21 °C. Nanášajte rovnomerne pokiaľ plocha nie je vlhká na dotyk. Dbajte, aby nedošlo k postriekaniu okolitej karosérie, prípadne ihneď utrite. Impregnáciu nechajte 6-12 hodín riadne vsiaknuť a vyschnúť - iba tak bude ochrana dokonalá!

Pozor! Niektoré materiály môžu byť farebne nestále, preto pôsobenie výrobku najprv opatrne vyskúšajte na menšom nenápadnom kúsku povrchu. Nevhodný na ošetrenie plastových a gumových dielov.