Kategórie:
Aditiva > E85

Stabilizátor pohonných látok - E85/BENZÍN - 236 ml

Aditív a stabilizátor do pl E85.


Katalógové číslo: 22239

Výrobca: Gold Eagle


MO cena vr. DPH: 15.12 EUR

Cena bez DPH 20%: 12.60 EUR


Dostupnosť: skladom      

22239 STA-BIL - ETHANOL TREATMENT 236 ml

Zabraňuje korózii, pomáha odstrániť vodu, čistí palivový systém, navracia výkon.

Najlepší bojovník pri problémoch vzniknutých použitím zmesi etanolu a benzínu ako paliva (označenie E85). Takéto palivo na seba viac viaže vodu, ktorá pôsobí na koróziu nádrže, palivové potrubie, karburátor alebo vstrekovanie. Následkom môžu byť problémy so štartovaním, s výkonom motora, nepravidelnosťou jeho chodu. Tento problém sa môže znásobiť dlhodobým odstavením vozidla (motora) z prevádzky (napr. cez zimné obdobie).

POUŽITIE: zaisťuje rýchle štarty všetkých 2- a 4-taktných motorov pri prevádzke na pl: benzín, zmes benzín / olej, zmes etanol / benzín (E85). Dávkujte do nádrže pri každom tankovaní. Bezpečné použitie aj vo všetkých lodných benzínových vstavaných a prívesných lodných motoroch, pre palubné generátory a motory vodných skútrov. Tiež bezpečné pre použitie vo všetkých obytných vozidlách, kosačkách na trávu, traktoroch, pre snežné skútre, motocykle, vyžínače trávy, pre všetky vonkajšie benzínové motory. Pred uskladnením absolvujte krátku jazdu, alebo nechajte bežať vo voľnobehu, aby sa STA-BIL dostatočne premiešal.

VÝROBKY STA-BIL predstavujú jedinečný rad stabilizátorov kvality pohonných látok. Udržujú pohonné látky čerstvé po dobu 8 -10 mesiacov a chránia tak palivovú sústavu a pohonnú jednotku automobilov, sezónne používaných dopravných prostriedkov, poľnohospodárskych strojov aj inej techniky. Produkty STA-BIL chránia pred tvorbou mikroorganizmov, biochemickým rozkladom pohonných látok pri dlhom skladovaní a zabraňujú tvorbe korózie a kalov v potrubí palivovej sústavy a motora = naštartujete aj po dlhej odstávke bez najmenších problémov.

DÁVKOVANIE PRE STABILIZÁCIU PALIVA NA DLHŠIE OBDOBIE: Dávkujte v pomere 100 ml prípravku k 66 litrom paliva (obsah fľaše vystačí na ošetrenie 156 litrov etanolu s benzínom). Pre dlhodobejšie sezónne skladovanie (až dva roky) použite dvojnásobok odporúčaného dávkovania.

DÁVKOVANIE pre každodenné použitie, optimálny výkon a ochranu motora: Dávkujte v pomere 100 ml prípravku k 132 litrom paliva (obsah fľaše vystačí na ošetrenie 312 litrov etanolu s benzínom).