Kategórie:
Vosky | Šampóny

Autošampón a tekutý vosk v súprave (2 x 473 ml)

Súprava pre umývanie a ošetrenie karosérie vozidla s Carnauba voskom.


Katalógové číslo: 615199

Výrobca: Formula 1


MO cena vr. DPH: 13.44 EUR

Cena bez DPH 20%: 11.20 EUR


Dostupnosť: skladom      

615016
Autošampón s palmovým voskom Carnauba. Koncentrovaný prípravok na odstránenie všetkých povrchových nečistôt ako zažratý prach, zvyšky hmyzu, dechtové škvrny atď. z karosérie. Obsahuje najkvalitnejší prírodný palmový vosk carnauba, ktorý zároveň poskytuje ochranu a navracia lesk autolaku po každom umytí. Prítomná svieža ovocná vôňa poteší pri práci so šampónom.

Použitie:
Aplikujte na vychladnuté povrchy mimo priameho slnečného svetla. Prúdom vody odstráňte najväčšie hrubé nečistoty z karosérie. Šampón, ktorý získate pridaním 60 ml prípravku ku 4 litrom vody, nanášajte mäkkou textíliou či jemnou kefou vždy na väčšiu súvislú plochu, ktorú pred uschnutím opláchnite čistou vodou. Po umytí celej karosérie opláchnutie zopakujte a celé vozidlo utrite do sucha.


615029
Tekutý vosk Carnauba. Špičkový výrobok obsahujúci najkvalitnejší prírodný palmový vosk. Jemná tekutá emulzia umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu aplikáciu bez nutnosti dlhého a namáhavého roztierania a leštenia. Čistí do hĺbky, leští a chráni laky starších aj nových vozidiel. Dokáže odstrániť menšie škrabance. Vysoký lesk odoláva čistiacim prostriedkom a ručnému aj mechanickému umývaniu po celý 1 rok. Chráni pred UV žiarením.

Použitie:
Vytlačte primerané množstvo prípravku na mierne vlhkú bavlnenú tkaninu. Nanášajte krúživými pohybmi na čisté, suché a vychladnuté karosérie. Ošetrite väčšiu súvislú plochu a nechajte niekoľko minút vyschnúť. Ľahký šedý film jednoducho zotrite rýchlejšími ťahmi suchou bavlnenou tkaninou. Nepoužívajte na priamom slnečnom svetle! Nevhodný na ošetrenie plastových a gumových dielov. Chráňte pred mrazom.