Leštidlo na staršie autolaky a emulzia na renováciu autosvetiel v súprave (207 ml + 237 ml)

Súprava výrobkov na ošetrenie karosérie a obnovu matných svetlometov.


Katalógové číslo: 615183

Výrobca: Formula 1


MO cena vr. DPH: 14.45 EUR

Cena bez DPH 20%: 12.04 EUR


Dostupnosť: skladom      

Quick Fix Kit SADA DVOCH VÝROBKOV NA OŠETRENIE LAKU AUTOMOBILU A OBNOVU MATNÝCH SVETLOMETOV


615011
Leštenka na zašednuté a poškodené autolaky. Špičkový výrobok s obsahom unikátnych mikročastíc, ktoré odstránia škrabance a obnovia zašednuté zoxidované lakované povrchy. Jemná tekutá emulzia pôsobí do hĺbky a pritom umožňuje veľmi jednoduchú a rýchlu aplikáciu bez nutnosti dlhého a namáhavého roztierania. Vhodný pre všetky typy autolakov.
Fľaštička 207ml

Použitie:

Pred použitím riadne zatraste! Vytlačte primerané množstvo emulzie na bavlnenú tkaninu a nanášajte krúživými pohybmi na čisté, suché a vychladnuté karosérie mimo priameho slnečného svetla. Vždy ošetrite menšiu súvislú plochu (napr. 1/4 kapoty) a nechajte niekoľko minút vyschnúť. Ľahký šedý film jednoducho zotrite rýchlejšími ťahmi suchou bavlnenou tkaninou. Na ochranu obnoveného laku použite výrobok FORMULA 1 Carnauba vosk na autolaky.

Nepoužívajte na odreté, popraskané autolaky! Nevhodný na ošetrenie plastových a gumových dielov. Chráňte pred mrazom.

 

615874
Emulzia na renováciu autosvetiel. Špičkový výrobok, ktorý obnovuje sivé, matné a zažltnuté svetlomety. Jedinečná kombinácia leštiacej pasty a tmelu pre čisté svetlá a lepšiu viditeľnosť. Jednoduché použitie bez brúsneho papiera a leštiaceho kotúča. Možno použiť aj na brzdové svetlá, čelné sklá motocyklov, prilby.
Fľaštička 237ml

Použitie:

Pred použitím riadne pretrepte! Vytlačte primerané množstvo emulzie na suchú bavlnenú tkaninu a nanášajte krúživými pohybmi na čistú a suchú plochu. Nechajte chvíľu pôsobiť a doleštite čistou mäkkou tkaninou. Pre extrémne znečistené (zoxidované) svetlomety aplikáciu opakujte.